IŠRINKTAS | ATPIRKTAS | PATEPTAS

Ar žinau kas aš esu?

-

Kiekvienas krikščionis į šį klausimą turėtų atsakyti užtikrintai ir ilgai negalvojęs. 

Tai ką žinau, apie tai kas esu - nutiesia kelią mano rytojui, tai įtakoja ar gebėsiu pilnavertiškai tarnauti Viešpačiui.

 Ar tikrai žinau kokia mano tapatybė? Ar esu tik tai, kiek uždirbu ar kokį išsilavinimą turiu? Ar esu tai, ką patyriau praeityje? Ar esu ateities svajonės? O gal esu tai, kiek turiu, ko ieškau ar ką jau esu pasiekęs?

 

Tačiau visa tai nėra tikinčio Kristumi tapatybė. Priėmus Jėzų į savo širdį mano tapatybė tapo tai, ką Jėzus padarė dėl manęs. Mano tapatybė tai, kaip Tėvas danguje mato mane. O Jis išsirinko mane dar motinos įsčiose, siuntė savo Sūnų, kuris mirė už mano nuodėmes, todėl man atleista. Tada atsiuntė Šventąją Dvasią, kad būčiau pateptas daryti tai, ką darė Jėzus ir daug daugiau. Esu išrinktas įvykdyti savo misiją šioje žemėje. Mano tapatybė yra ne užsitarnauta sėkmė, ne tai kaip mane mato žmonės - tai trapu, nestabilu, bet mano tapatybė yra Kristuje, kuris yra amžinas, nepajudinamas, kuris išlieka toks pat vakar, šiandien ir per amžius.

-

1 Petro 2:9

"O jūs esate „išrinktoji giminė, karališkoji kunigystė, šventoji tauta, ypatingi žmonės, kad skelbtumėte dorybes” To, kuris pašaukė jus iš tamsybių į savo nuostabią šviesą."

-

Jei tarnauji bažnyčioje ar už jos ribų, kviečiame tave į "Kristaus Kelias" bažnyčios organizuojamą konferenciją "Išrinktas | Atpirktas | Pateptas" skirtą tarnautojams.

Sužinok kas esi Jėzuje ir kaip tave mato dangiškasis Tėvas, kartu šaukimės Jo vardo, prašykime Dievo jėgos savo tarnavimams.

 

2023 m. kovo 31 - balandžio 1d. rengiama konferencija skirta bažnyčių tarnautojams. “IŠRINKTAS | ATPIRKTAS | PATEPTAS” 2023, kurią organizuoja Mažeikių Sekminių bažnyčia “Kristaus kelias”.

Registruotis galima iki kovo 20d.(23:59) Svetainėje rasite registracijai skirtą anketą. Labai prašome, kad grupę registruotų už ją atsakingas žmogus.

Konferencija vyks Lietuvių kalba. (Su galimu vertimu į ausines anglų kalba)

Konferencijos mokestis: 15€
Adresas: "Kristaus Kelias" bažnyčia, Senkelio g. 1a, Mažeikiai, Lietuva.
Google Maps nuoroda: https://goo.gl/maps/KqyrFJvTQEZG1iYZ7

Reikia daugiau informacijos? Susisiekime:
Tel. +370 652 06058 (Jurgа)
el. paštu: info@kristauskelias.lt

Sek mus soc. tinkluose, kur galėsi stebėti pasiruošimą, sekti naujienas.
YouTube -> youtube.com/KristausKelias
Facebook -> facebook.com/KristausKelias
Instagram -> instagram.com/kristauskelias
Jaunimo instagram profilis -> instagram.com/kkjaunimas